Zapojte se do diskuse o trendech a technologiích, které mění dnešní svět.

Posts

Something went wrong, try reloading the page

Začíná nová éra elektronické dokumentace?

Kolik času a peněz stojí klasická papírová dokumentace? Není papír přežitek, když nepoužíváme rýsovací desky a veškerý návrh děláme ve 3D pomocí počítače?

Jak správně navrhnout nový produkt?

Jak je již známo, vše nové není vždy v první chvíli dobré. Kvalita závisí od pochopení našich nedostatků a zároveň potřeb našich zákazníků už v prvopočátku.

Aby projekt nebyl fuška..

Určitě jste byli v situaci, kdy je před vámi složitý úkol. V hlavě se vám začne honit mnoho otázek. Co všechno musím udělat? Co je potřeba zajistit? Atd.

Jsou „Agilní“ metody opravdu agilní?

Agilní metody jsou dnes v kurzu a rozšířily se také do oblasti obchodu. Ale dokážeme být opravdu pružní a rychle se přizpůsobovat požadavkům zákazníka?

Jak se připravit na budoucnost za pomoci současných technologií?

Projekční činnost čeká přechod na třetí rozměr. Co však dělat než budou nové 3D technologie připraveny? Odpovědí je využít stávající 2D technologie na 100%!

Kolik nás věci opravdu stojí?

Je pro nás důležitější cena na štítku či v nákupní objednávce, nebo to, kolik skutečně zaplatíme za dané zboží a jeho vlastnictví po dobu jeho životnosti?

Budou průmyslové sklady samy mluvit?

Pro zajištění vývoje, výroby a dodávání produktů co nejvyšší kvality je mimo jiné zapotřebí i efektivní způsob sběru a zpracovávání informací ze skladů.

Nám se to stát nemůže. Určitě?

Stalo se vám někdy v krátkém sledu několik naprosto „neobvyklých“ věcí, které vedly k události, jež by se za normálních okolností nikdy nemohla stát?