Zapojte se do diskuse o trendech a technologiích, které mění dnešní svět.

Posts

Something went wrong, try reloading the page

Soutěž ABB University Award opět startuje!

Máte na stole nebo v šuplíku technicky zaměřenou bakalářskou, diplomovou či disertační práci? Tak neváhejte a přihlaste ji do konce dubna do soutěže.

Svět po solární bouři

Představte si, že selžou dodávky vody, jídla, léků nebo tepla. Vaše telefony a GPS navigace ztratí signál. Scénář jako z katastrofického filmu nebo realita?

Zlato – Aurum – Gold

Zlato je pro lidstvo známé již tisíce let. Není však jenom na ozdobu nebo pro vyjádření bohatství. Díky velmi dobré vodivosti se také využívá v elektronice.

Supermarket budoucnosti? Místo prodavače robot.

Supermarket budoucnosti? Místo prodavače robot.

Papír jako nositel informace končí. A co dál?

Každý už si asi někdy uvědomil, v kolika oblastech už v dnešní době ztrácí klasický papír svůj význam pro přenos, sdělení či uchování informace.

ABB University Award 2015

Přihlašte svou technicky zaměřenou bakalářskou, diplomovou nebo disertační práci do IV. ročníku soutěže ABB University Award. Ti nejlepší dostanou tablety a pojedou na vícedenní exkurzi do vybraných závodů v zahraničí a ČR!  

Product placement – už jste si ho také všimli?

Pokud se díváte na televizi nebo občas zajdete do kina, tak není pochyb o tom, že jste se s touto formou skryté reklamy setkali.

Transparency International ČR

Už rok patříme do klubu Transparency International ČR. Transparency International je nevládní nezisková organizace, jejímž posláním je mapovat stav korupce v ČR a svou činností aktivně přispívat k jejímu omezování. Sdílíme její originální video.

Nový kolega v ABB – a co teď…?

Vzpomenete si, jaké to bylo, když jste nastoupili do nové práce? Co všechno jste se museli naučit? A kdo a co vám nejvíce pomohlo?
Ukázat více příspěvků