Zapojte se do diskuse o trendech a technologiích, které mění dnešní svět.

Posts

Something went wrong, try reloading the page

Jak fungují moderní komunikační systémy?

Vysokorychlostní přenos dat je neodmyslitelnou součástí všech sofistikovaných zařízení určených pro moderní způsob komunikace, zpracování dat či měření.

Jak jednoduše „zautomatizovat“ svou domácnost?

Díky inteligentním systémům je možné instalaci v domě či v bytě přizpůsobit hravě svým požadavkům. Příslušné systémy nabízí nepřeberné množství funkcí.

Ukaž, nemáš teplotu?

Horečka u dětí se dá někdy poznat už od pohledu – zarudlá líčka, skelné oči… Jak ale poznat zvýšenou teplotu, a tedy potíže u rozváděče vysokého napětí?

Hannover 2016

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Barack Obama byli během své návštěvy veletrhu v Hannoveru mezi prvními, komu byl předveden nový inteligentní senzor ABB.

Součástí čtvrté průmyslové revoluce je také inteligentní senzor ABB.

Součástí čtvrté průmyslové revoluce je také inteligentní senzor ABB. Nové řešení inteligentního snímání dokáže snížit odstávky motorů až o 70 procent a prodloužit jejich životnost až o 30 procent.

Jaká bude továrna budoucnosti?

Žijeme v zemi, která je na průmyslu nejvíc závislá ze zemí EU. Využijeme svůj potenciál pro uplatnění Industry 4.0 a budování chytrých továren budoucnosti?

Trendy ve vývoji rozváděčů nízkého napětí

Co si představit pod pojmem moderní rozváděč nízkého napětí? Kam směřují trendy v oblasti bezpečnosti a provozní spolehlivosti elektroinstalací?

Brněnské Divadlo na Orlí v režii KNX

Přístroje KNX zhasínají světla divadla, když se nikdo nehýbe, či kontrolují přívod studeného vzduchu, když se herci hýbou naopak až příliš. Co ještě dokáží?

Vypínač a internet – jde to dohromady?

Ano, velice dobře. O pronikání online technologií do všech stránek života není pochyb, a děje se tak i v případě domovního elektroinstalačního materiálu.
Ukázat více příspěvků