Zapojte se do diskuse o trendech a technologiích, které mění dnešní svět.

Posts

Something went wrong, try reloading the page

„Fitness náramek“ pro vaše průmyslové motory

Chytrý senzor, který umí monitorovat zdravotní stav nízkonapěťového motoru a shromažďovat o něm detailní data.

Mají vaše informační systémy dobrý přehled o všech procesech?

Řídicí pracovníci cítí často nedostatek informací pro řízení lidí, materiálových a finančních zdrojů. Jak pro ně správně nastavit informační systémy?

Jaká bude továrna budoucnosti?

Žijeme v zemi, která je na průmyslu nejvíc závislá ze zemí EU. Využijeme svůj potenciál pro uplatnění Industry 4.0 a budování chytrých továren budoucnosti?

Rozšířená realita

Rozšířená realita přidává k reálnému světu počítačem vytvořené informace. Podívejte se na její praktické využití při automatizaci výroby pomocí robotů.

Sestavte si svůj rozváděč

Dnes si můžete mnoho věcí při nákupu sestavit na míru – například auto nebo kuchyňskou linku. To samé jde pomocí nabídkového konfigurátoru i u rozváděče.

Co všechno ušetříte pomocí virtualizace?

Virtualizace moderních informačních systémů vám dokáže ušetřit spoustu prostoru, značnou část peněz a v mnohých případech i nohy administrátora systému.

Život aplikace od kolébky do hrobu

Osudem každé počítačové či mobilní aplikace je, že dřív (to spíš) nebo později zastará. Rád bych se podělil o své zkušenosti s evolucí firemní aplikace.

Připadají vám obrazovky v SAPu zbytečně složité?

Technologie SAP Screen Personas dokáže upravovat vzhled standardních transakcí, a zvyšuje tak produktivitu uživatele při práci s programem SAP.

Jsou „Agilní“ metody opravdu agilní?

Agilní metody jsou dnes v kurzu a rozšířily se také do oblasti obchodu. Ale dokážeme být opravdu pružní a rychle se přizpůsobovat požadavkům zákazníka?
Ukázat více příspěvků